+370 699 63322

Sveiki!

Informacija klientams

 

Prekių pristatymas
Užsakydami prekes, galite pasirinkti Jums patogiausią pristatymo būdą: prekes galime pristatyti Jūsų nurodytu adresu, taip pat mūsų svetainėje galite nurodyti kitą pristatymo adresą jei prekę perkate savo artimiesiems. Kitas būdas – įsigytą prekę galite atsimti iš gamyklos patys savo transportu. Kiekvienos prekės pristatymo laikotarpis skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas avansinis mokėjimas už prekes. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu, taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą. Jei prekės pristatymo terminas Jums netinka, susisiekite su sodnamis.lt el. paštu arba telefonu.
Prekių priėmimas
Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos ir prekės (-ių) būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekės (-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės (-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei, dalyvaujant mūsų atstovui, kuris pristatė (pateikė) Jums siuntą. Surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Priimant prekes mes rekomenduojame patikrinti šiuos pagrindinius dalykus:
  1.  Paketo pažeidimus
  2.  Medienios sudrekimą, nenatūralius spalvos pokyčius
  3. Sudužusį ar įskilusį stiklą
  4.   Lūžusią medieną
Po prekių priėmimo atradus komplektacijos neatitikimus ar prekės pažeidimus klientas privalo atsiųsti atitinkamą informaciją sodnamis.lt , kad netinkamos detalės būtų pakeistos. Pranešti apie šiuos neatitikimus privalote per 8 dienas. Jei prekės buvo pažeistos jas neteisingai iškraunat kliento krovimo priemonėmis – UAB “Dalvytra” už šiuos pažeidimus neatsako. Kilus klausimams, kreipkitės į sodnamis.lt .
Privatumas ir saugumas

Sodnamis.lt  turi teisę rinkti ir apdoroti asmens duomenis, kuriuos Pirkėjas pateikė sodnamis.lt, ir, esant būtinybei, atskleisti juos tretiesiems asmenims, kai tai būtina užsakymo įvykdymui, duomenų tvarkymui arba sodnamis.lt veiklos planavimui ir analizei. Sodnamis.lt taip pat turi teisę naudoti Pirkėjo asmens duomenis reklamos ir informacijos pateikimo Pirkėjui tikslais sodnamis.lt veiklos ribose. Pirkėjo duomenys gali būti panaudoti informacijos siuntimui arba kitai internetinės parduotuvės veiklai tik gavus Pirkėjo sutikimą. Pirkėjas turi teisę bet kuriuo metu uždrausti jo asmens duomenų rinkimą ir apdorojimą, išskyrus atvejus, kai tai būtina reikalavimų, kylančių iš Pirkimo-pardavimo sutarties, įvykdymui arba Užsakymo įvykdymui. Duomenys apie internetinės parduotuvės Pirkėjus ir lankytojus yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimo. Duomenų laikmenos yra visapusiškai apsaugotos nuo trečiųjų asmenų prieigos.

Prekių grąžinimas ir pakeitimas

Norint grąžinti prekę mums atgal (išskyrus garantinį aptarnavimą), reikia informuoti mus nurodytais kontaktais.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę);
 • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
 • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
 • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
 • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.
Prekių užsakymas

Internetinėje parduotuvėje  sodnamis.lt  prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Įsigyjant prekes yra suteikiamas užsakymo numeris, kuri palengvina užsakymo vykdymo stebėjimą, pristatymą ir apmokėjimą. Visos internetinėje parduotuvėje sodnamis.lt nurodytos prekių kainos yra su PVM.

Klientas bet kuriuo metu gali pasitikslinti savo užsakymo būklę susisiekdamas su sodnamis.lt elektroniniu paštu arba telefonu.

Apmokėjimas

Internetinėje parduotuvėje sodnamis.lt atiskaitymas gali vykti šiais būdais:

 1. Užsakant prekę (es) mokamas avansinis mokėjimas: standartiniam modeliui 10% prekės (ių) sumos su PVM, individualiam projektui - 30% prekės (ių) sumos su PVM. Likusi suma už įsigytą (as) prekę (es) mokama po pristatymo (kai prekė (ės) pasiekia jūsų nurodytą adresą).
 2. Užsakant prekę (es) galimas100% išankstinis mokėjimas

Avansinis mokėjimas gali būti atliekamas pavedimu į UAB „Dalvytra“ banko sąskaitą arba grynais atvykus pas mus.

Likusios sumos mokėjimas gali būti atliekamas sekančiai:

 •                banko pavedimu, 2 dienos prieš prekės (ių) pristatymą,
 •                grynaisiais, prekių pristatymo dieną, jas pristačiusiam UAB „Dalvytra“ atstovui.

Už namelio, vasarnamio, garažo ar sandeliuko pastatymo darbus - 100 % sumos iš karto po gaminio surinkimo, pasirašius atliktų darbų perdavimo-priėmimo aktą.

Prekių kainos
Visos sodnamis.lt pateiktos produktų kainos gali būti keičiamos parduotuvėje sodnamis.lt be išankstinio pranešimo. Kainos yra pateikiamos su Pridėtinės Vertės Mokesčiu (PVM), litais.
Užsakius prekes Jums bus atsiųsta sąskaita, kurioje bus nurodoma Jūsų įsigytos prekės kaina.