+370 699 63322

Sveiki!

Sodnamis.lt – tai internetinė parduotuvė priklausanti medienos gaminių gamintojui UAB „Dalvytra“ .

UAB „Dalvytra“ savo gaminius eksportuoja į vakarų Europą. Kadangi įmonė namus gamina Lietuvoje, nusprendėme Lietuvos pirkėjams pasiūlyti galimybę įsigyti mūsų produkciją už itin patrauklias gamintojo kainas.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti Jums patikusį gamykloje gaminamą standartinį produktą: sodo namelį, vasarnamį, sandėliuką ar medinį garažą automobiliui. Mūsų standartiniai produktai yra sumodeliuoti remiantis patirtimi, kurią sukaupėme dirbdami su įvairių šalių klientais ir analizuodami jiems labiausiai patikusius namelių modelius.

Taip pat gaminame gaminius pagal klientų užsakymus. Jums pateikus duomenis apie norimą namą ar sodo namelį, pateiksime pasiūlymą su kaina ir kita informacija.

Sodnamis.lt galite išsirinkti Jums patinkantį produktą, sužinoti jo kainą bei rasti informaciją apie Jums reikalingus priedus: stogo dangos kainą ir pastatymo kainą.

Jei internetiniame puslapyje esančios informacijos apie Jus dominančius produktus nepakanka, visada maloniai kviečiame su mumis susisiekti elektroniniu paštu arba telefonu.


View Larger Map